O NAŠÍ FIRMĚ

Na začátku byl štětec … Salmon® Hygiene Technology je značka, která se poprvé objevila v naší nabídce. Na začátku naší činnosti jsme se rozhodli důvěřovat britskému výrobci Hill Brush. Jeho téměř sto let zkušeností s výrobou výrobků z kartáčů a inovativních řešení v oblasti hygieny pro čisticí zařízení získalo naši důvěru. Postupem času jsme se rozhodli nabídku rozšířit o další produkty, které mohou výrazně zlepšit kvalitu a především bezpečnost potravin, léčiv, obalů potravin atd. Při výběru dodavatelů jsme vždy navrhovali platné standardy a normy kvality. HACCP, IFS, ISO 22000, BRC pro nás vytvářejí rámec a pokyny pro výběr nabízených produktů.

ZÁSOBNÍKY
DÁVKOVAČE

Naše nabídka hygienických
dávkovačů, dávkovacích
stanic a nerezových zásobniků.

NOVÝ KATALOG
NOVÁ NABÍDKA

Pro prvních 100 zákazníku, kteří
si objednají náš katalog  nebo si ho
stáhnou  přes naše www stránky
a udělají objednávku – obdrží
jako dárek podložku
z nerez oceli

SYSTÉM BAREVNÉHO KÓDOVÁNÍ

Používání systému barevného kódování má mnoho výhod, může plnit kontrolní roli, předcházet hrozbám, ale funguje také jako vizuální pomůcka a umožňuje zaměstnancům rychleji najít nástroje, které potřebují. Barvy jsou univerzálním jazykem v továrnách, ve kterým mohou zaměstnanci mít různý původ a nemluví jedním jazykem. Barevné kódování je také ekonomické a pomáhá podporovat kulturu bezpečnosti výroby potravin mezi zaměstnanci. Plán barevného kódování v objektu může být založen na různých alergenech, typech produktů, fázích výroby nebo úrovni rizika kontaminace.

strefy kodowania kolorami

ZNALOSTNÍ BÁZE

Jak zvolit správný kartáč?

Správně zvolený čisticí, mycí nebo zametací kartáč může výrazně zvýšit hygienický standard a usnadnit pracovníkům zpracovatelského závodu práci. Správné nástroje zvyšují účinnost a efektivitu čištění. ...

SYSTEM 5S / 6S VISUAL LEAN

5S i 6S – element Visual Lean – je nářadí pro neustálé zlepšování, používaný v Visual Lean Management, jehož cílem je vytvoření dobře organizovaného a uspořádaného pracoviště.

UDÁLOSTI

  • Potřebujete odbornou radu?Kontaktujte nás

+420 734 124 264

Masz pytania? Spróbuj przeszukać naszą bazę wiedzy.