Odolné nádoby a kontejnery

Odolné nádoby a kontejnery

Odolné, barevně rozlišené, v mnoha velikostech a tvarech, vysoce kvalitní nádoby a kontejnery jsou investice, která se rychle vyplatí. Naše nabídka zahrnuje náčiní pro skladování a přepravu potravin v malém i velkém množství. Vyráběny rotačním lisováním pomocí jednodílných forem vyrobených z odolného proti poškrábání, prohlubním, nekorozivního potravinářského polyethylenu, mají mnohem vyšší kvalitu než běžné plastové obaly. Jejich jednodílná litá konstrukce v kombinaci s výrobním postupem zajišťuje mimořádně silný a odolný produkt. Nepraskají, materiál se neodlupuje ani neodštípne a nádoby nemají ostré hrany a ostré hrany. Díky tomu můžete eliminovat kontaminaci cizími předměty a pořezáním o okraje.

Nádoby také nemají malé dutiny, ve kterých se mohou akumulovat bakterie, nebo zbytky ze vstřikovacích lisů, což je činí extrémně hygienickými a snadno se čistí. Jsou vodotěsné a mohou pracovat při extrémních teplotách-od -30 ° do + 80 ° C. Takový výrobní proces pomáhá vyrábět stohovací nádobu, která je velmi pevná a trvanlivá, méně pravděpodobné, že se rozbije než standardní vstřikované nádoby.

Stohovatelné kontejnery – mohou být stohovány, stohovatelné (stojí na sobě) nebo vnořeny (díky diagonálním stěnám jeden vstupuje do druhého), což usnadňuje skladování. Někteří dokonce vkládají 80 % do druhého kontejneru (díky diagonálním stěnám).

Potravinářské polyethylenové nádoby a kontejnery jsou také mnohem lehčí, což umožňuje snadnější manipulaci a použití než ocelové kontejnery. Ocelová Eurobin 200 L váží 40 kg a stejná kapacita vyrobená z plastu 18 kg.

KRUHOVÉ A OBDÉLNÍKOVÉ KONTEJNERY 

Kruhové a obdélníkové kontejnery jsou k dispozici ve všech tvarech a velikostech, aby vyhovovaly mnoha různým aplikacím téměř v každém průmyslovém odvětví. Velké kontejnery hrají důležitou roli na výrobních a zpracovatelských linkách v potravinářském průmyslu. Po mnoho let byla jedinou možností verze z nerezové oceli, které jsou těžší, hlasitější a vyžadovaly značky a štítky kvůli nedostatku barev.

Syntetické kulaté kontejnery jsou k dispozici ve variantách od 18 do 273 L a obdélníkové kontejnery od 18 do 455 L. Kulaté a diagonální kontejnery jsou k dispozici ve verzích s diagonálními nebo rovnými stranami. Zúžené umožňují skladovat prázdné kontejnery a nádoby s rovnými stěnami (zejména pravoúhlé) jsou ideální pro stohování a přemísťování nebo skladování krabic a balíků.

Odpovídající kryty chrání výrobky před poškozením a znečištěním.

KOLA A KOLEČKY

Mnoho modelů nádob a obdélníkových kontejnerů je k dispozici s koly. Praktické vozíky jsou k dispozici pro kulaté kontejnery a vozíky z nerezové oceli (také pro dvoupodlažní) pro obdélníkové. Všechna řešení jsou hygienická a trvanlivá, přizpůsobená přísným potravinářským a farmaceutickým výrobním standardům.

Plastové vozíky jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, což také dává možnost dalšího barevného kódování, aby byly zachovány nejvyšší hygienické standardy ve výrobních oblastech.

EKOLOGICKÉ KONTEJNERY

Pro přepravu nepotravinářských výrobků a přísad nabízíme odolné, ekonomické a ekologické kontejnery na kolečkách vyrobené z recyklovaného plastu. To vám umožní snížit vaši uhlíkovou stopu a používat recyklovatelné materiály. Velké kontejnery jsou standardně vybaveny překližkovou základnou, která je podporuje při pohybu větších nákladů. Tyto lišty jsou k dispozici také na požádání z plastu, také z recyklovaného plastu, což pomáhá zajistit stabilitu a pevnost. Nabídka zahrnuje odpovídající obaly. Kontejnery jsou dodávány ve čtyřech barvách.

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu příslušenství pro nádoby a kontejnery. Většina kontejnerů může být opatřena kryty, klapkami a štítky z nerezové oceli, barevně kódovanými detekovatelnými štítky, vozíky, kliky a drenážní zátky.

Nádoby, kontejnery a příslušenství mohou být označeny laserem.

Share This
Masz pytania? Spróbuj przeszukać naszą bazę wiedzy.