HYGIENICKÉ OMEZENÍ V SALMON HYGIENE 

Vážení obchodní partneři a zákazníci,

Během všudypřítomné hrozbě pandemie Covid jsme si této hrozby plně vědomi a ještě více jsme zpřísnili hygienickou náročnost naší práce. Aplikujeme naše interní pravidla spolu s doporučeními WHO, abychom minimalizovali riziko epidemiologické hrozby ve společnosti, která by mohla nepříznivě ovlivnit náš dodavatelský řetězec.

Doufáme, že vám tato zpráva dala jistotu, že v této obtížné době podnikáme nejlepší možné kroky, že fungujeme hladce a že můžete i nadále objednávat produkty od nás, abyste zajistili výrobní procesy ve vaší společnosti.

NAŠE ČINNOST

DEZINFIKUJEME SI RUCE  

NOSÍME ROUŠKY

VĚTRÁME MÍSTNOSTI

PRAVIDELNĚ MĚŘÍME TEPLOTU 

DODRŽUJEME ROZESTUPY

ZAVEDLI JSME SYSTÉM PRÁCE NA SMĚNY A HOME OFFICE

ZAVEDLI JSME HYGIENICKY PROSTOR PRO DODÁVKY

OMEZILI JSME NÁVŠTĚVY V PROSTORECH SPOLEČNOSTI

DEZINFIKUJEME VŠECHNY ZÁSÍLKY

HYGIENICKÁ BEZPEČNOST BĚHEM AUDITŮ A NÁVŠTĚV 

 

Naši konzultanti vždy dodržují nejvyšší standardy a jsou si plně vědomi bezpečnostních a hygienických pravidel, která platí ve výrobních oblastech a jsou v souladu s interními předpisy každé z navštívených společností. Každý z nich má potvrzení o testech týkajících se střevních onemocnění. Během hrozby pandemie se snažíme minimalizovat riziko spojené s rizikem onemocnění COVID-19 a v souladu s doporučeními Světové Zdravotnické Organizace a Ministra Zdravotnictví pokračujeme v práci v souladu s řadou zásad, jako je ochrana úst a nosů, častá dezinfekce rukou a nošení ochranných rukavic během návštěvy výrobních závodů. Firma  SALMON HYGIENE se stará o ochranu zaměstnanců a snaží se snížit riziko infekce viry.